Hızla gelişen, endüstrileşen ve teknolojiye daha fazla adapte olan Türk ekonomisi bütün sektörlerde her geçen gün elektronik sistemlere daha fazla entegre oluyor, dünyayla rekabet etmek için Zayıf Akım Teknolojilerini daha yoğun kullanıyor.

ARGEFON, Türk ekonomisinin dünyayla rekabetinde ihtiyacı olan modern ve teknolojik iletişim çözümlerinde yeni bir aktör olarak doğdu ve kısa sürede Zayıf Akım Sistemleri ile hizmet alanını genişletti.

ARGEFON bünyesinde 20 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip donanımlı insan kaynağı ile sektörde bir çok yeniliğin öncüsü olma amacıyla kuruldu. Sahip olduğu bu nitelikli ve tecrübeli insan kaynağıyla, temsilciliğini yaptığı Dünya Markasının güvenini kazanmış olan ARGEFON; kısa sürede bu dünya markalarının çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Gerek müşterilerinin elektronik/iletişim ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip, etkin ve verimli çözümler sunabilen satış mühendisleri; gerekse kendi alanlarında bir çok proje deneyimi ve sertifikaya sahip teknik ekibi ile ARGEFON daha ilk günden referans projelere imza atmaya başladı.

ARGEFON olarak amacımız bir taraftan çözüm ortaklığını üstlendiğimiz müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını belirleyerek verimliliklerini arttıracak ileri teknoloji çözümleri sunmak, bir taraftan da onların elektronik/iletişim ve teknoloji danışmanlıklarını yaparak ihtiyaç duymayacakları ürün ve opsiyonları eleyerek, istenilen çözümü yersiz özelliklere boğmadan, ihtiyaç odaklı referans projeler gerçekleştirmektir.

IP CCTV, analog CCTV, yangın algılama, acil anons seslendirme, kartlı geçiş ve geçiş kontrol, uydu TV, akıllı bina, muhtelif zayıf akım teknolojileri ile yapılarınızın tüm elektronik gereksinimlerini sağlıyoruz. Masaüstü telefon cihazları, bilgisayar, tablet bilgisayar ve mobil telefonlar ile ses, video, mesaj gibi zengin iletişim ortamlarını kullanarak çalışanlarınızın işbirliğini arttırıyoruz, merkez ve şubeleriniz arasındaki, kurum içi iletişim ve eğitim maliyetlerinde ciddi tasarruflar sağlıyor, iletişim için harcanan zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmenizi sağlayan Tümleşik İletişim Çözümleri sunuyoruz.

Geleneksel ağlar günümüzün mobil ihtiyaçları ve işgücü ihtiyaçlarını karşılamaktan çok uzaktır. Bugünün taleplerini karşılamak için mevcut ağı geliştirmeye çalışmak ise gittikçe yönetimi zorlaşan daha geniş bir ağ ve daha fazla ağ sorunları ile toplam maliyetleri daha çok arttırıp verimlilik ve karlılığı azaltmaktadır.

Temsilciliğini yaptığımız AVAYA ile müşterilerimize:  EsnekVerimli ve Ölçeklenebilir kesintisiz çalışan;  rakiplerimizden 7 kat daha esnek, %40’a varan daha fazla enerji verimliliği ve 20 kat daha iyi performans sağlayabilen, her koşulda ayakta kalabilen Veri İletişim Ağları kuruyoruz.