Yangın Algılama Sistemleri

Her türlü bina, tesis ve işletmelerde çıkabilecek yangınları başlangıç aşamasında tespit edip alarm üreten konvansiyonel veya adresli (IP tabanlı) sistemler kuruyoruz.

Read More

CCTV ve Güvenlik Kameraları

Kapalı ve açık alanda kameralarda görüntü izleme ve kaydetme yoluyla gözetim ve denetim sağlayan Kapalı Devre Kamera Kontrol (Close Circuit TeleVision) sistemlerdir.

Read More

Geçiş Kontrol Sistemleri

Kamu ve özel sektörde giriş çıkışların denetlenmesi, yetkili olmayan kişilerin engellenmesi, yüksek güvenliğin sağlanması ve bu bilgilerin elektronik ortamda raporlanabilmesi amacı ile kullanılır.

Read More

SMATV Merkezi Uydu Anten Sistemleri

SMATV (Satellite Master Antenna TV), birden fazla uydu ve yayın sinyalini birleşik olarak tüm TV noktalarına zayıflamadan ulaştırmak ve dağıtmak için kullanılır. Kurulan sistem genel olarak uydu antenleri, yayın merkezi ve dağıtım sistemlerinden oluşur.

Read More

Telefon Santrali ve Data Sistemleri

Ses, görüntü ve veri iletişimi için telefon ve data sistemleri tüm dünyada her türlü bina ve tesis için %100 gereksinim duyulan sistemler olmuşlardır. Günümüzde bu sistemler aynı network’de birleştirilerek kullanım avantajları sunulmuştur.

Read More

İnterkom Sistemleri

İnterkom sistemleri günümüzde konut güvenliği için önemli bir hale gelmiştir. Site, bina, daire girişlerinde sesli ve görüntülü konuşma olanağı sağlar. Güvenlik ve diğer dairelerle bu cihazlar üzerinden sesli ve görüntülü iletişime olanak sağlar.

Read More

Ses ve Aydınlatma Sistemleri

Ses ve aydınlatma sistemleri her türlü mekanda seyirciye veya katılımcılara verilmek istenen işitsel ve görsel etkiyi ve hazzı maksimum düzeye taşımaz için kullanılır.

Read More