Ses ve aydınlatma sistemleri her türlü mekanda seyirciye veya katılımcılara verilmek istenen işitsel ve görsel etkiyi ve hazzı maksimum düzeye taşımaz için kullanılır.

Kongre ve Toplantı Sistemleri

Simültane çeviri sistemleri, kongre, semozyum vb toplantılarda farklı dillerde sunum yapan insanlarin birbirlerini anlayabilmesi için, mütercimlerin sesini katılımcılara aktaran sistemdir. Bu sistemle konuşmacının sözlerini birden fazla dile aynı anda çevrilebilir ve alternatif dil seçenekleriyle katılımcılara iletilebilir.

Konser Sistemleri

Konserler, dinleyici deneyimi açısından işitselliğin en üst noktaya taşındığı alandır. Konserin türü ve konser alanının niteliğine göre en iyi sonucu almanızı sağlayacak donanımı ve teknolojiyi hizmetinize sunar.

Tiyatro ve Sinema Sistemleri

Tüm tiyatro ve sinema salonları, kendi yapı ve mimarilerine uygun olarak tasarlanır. Sinema filmi ve tiyatro gösterisinden gerçek tat, haz ve duygu alınabilmesi için kaliteli teknik donanımın rolü büyüktür.

İç Cephe Aydınlatması

Her mekan için özel olarak tasarlanan ambiyansın gerçege dönüstügü iç cephe aydınlatmaları, hareketli performanslarin sergilendiği alanlarda olduğu kadar, durağan alanlarda da büyük bir etki yaratmaktadır.

Dış Cephe Aydınlatması

AVM’ler, ibadethaneler, plazalar, iş merkezleri, parklar, stadyumlar gibi yerleri birer cazibe merkezlerine dönüştürmek dış cephe aydınlatması ile mümkün olabilmektedir.

Lazer Gösterileri

Özellikle gece etkinliklerinin vazgeçilmezleri arasına giren lazer gösterileri, renk ve şekillerin eşsiz bir dansıdır. Ortamı görsel şölenlere dönüştürecek zenginlikte konsepte uygun koreografiler yapmaya olanak sağlar.